Výzva: Príď nám pomôcť s expedíciou a možno vymyslíme niečo dlhodobé

Ahoj, kamarát,

chceme sa s tebou podeliť o aktuálne dianie u nás v Mane a poprosiť o pomoc. Minulý týždeň prebehla reportáž v relácii #ZDAVUVEN v rámci správ na seznam.cz, ktorá spustila takú vlnu záujmu, otázok a objednávok, ktoré sme si predtým ani nevedeli predstaviť. Sme veľmi radi, že je o Manu taký veľkým záujem a chceme ju všetkým doručiť čo najskôr.

Naša zákaznícka podpora reaguje na otázky rýchlosťou svetla, ale expedičnú halu potrebujeme podporiť! Aktuálne máme viac ako 3 000 objednávok, ktoré potrebujeme pripraviť na expedíciu. Hľadáme preto šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať a pokojne už od pondelka 19. 2. Sídlime na Prahe 22 (Uhříněves) a chodí k nám pohodlný vlak z Hlavnej stanice i autobusy z metra C-Háje.

Obraciame sa na teba, či nevieš o niekom, kto by nám chcel príležitostne pomôcť s balením a expedíciou objednávok. Prosíme o zdieľanie. Do nášho tímu zároveň hľadáme ľudí na hromadu ďalších zaujímavých pozícií, takže by to mohol byť super štart ako sa spoznať a vymyslieť niečo dlhodobejšie.

Vopred všetkým ďakujem za zdieľanie!

Jakub Krejčík, CEO
Zdieľať článok

Najnovšie príspevky