Začíname

Ako ušetriť čas, peniaze i energiu

Nech už si kdekoľvek a robíš čokoľvek, Mana je dokonalé riešenie, ako efektívne jesť. Za bezkonkurenčnú cenu ťa okamžite zasýti a ty môžeš byť stále v pohybe.

Kedy môžeš siahnuť po Mane?

Kedykoľvek. Kdekoľvek

Mana je trvanlivé jedlo, ktoré sa jednoducho skladuje a ktoré netreba chladit.  Mana obsahuje ManaPowder™ ti pošleme ako prášok v kompaktných vreckách a ManaDrink™ ako hotový nápoj, ktorý stačí otvoriť a vypiť. V každom prípade je Mana ideálne riešenie, keď nestíhaš v práci, keď si na cestách, športuješ alebo robíš čokoľvek, čo ťa baví. Už žiadne nepríjemné škvŕkanie v prázdnom žalúdku či nezdravé rýchle občerstvenie.

ManaDrink™

Stačí otvoriť a vypiť

ManaDrink™ je dokonalý nielen svojím zložením, ale aj univerzálnym a pohodlným použitím. Maj ho poruke, nech už robíš čooľvek. Až dostaneš hlad, otoč viečkom a vychutnaj si porciu jedla s obsahom 330 kcal. Takto jednoduché to je!
 
Varovanie: Môže sa ti nahromadiť množstvo voľného času. Je iba na tebe, ako ho využiješ!

ManaPowder™

Jedlo do 1 minúty

Stačí zmiešať 2 Mana odmerky alebo 5 vrchovatých polievkových lyžíc s 300 ml vody, dobre premiešať v uzavretej fľaši alebo v mixéri a kompaktné jedlo s energetickou hodnotou 400 kcal je na svete. Ak skutočne hladuješ, neboj sa pridať viac prášku. Ak cítiš iba mierny hlad, prípadne sa chystáš športovať, pokojne si namiešaj redšie jedlo.

2 Mana 
odmerky (86 g) 

400 kcal

5 vrchovatých
polievkových lyžíc (86 g)

400 kcal

Pridaj 86 g prášku.

Pridaj 300 ml vody.

Dobre premiešaj vo fľaši alebo v mixéri.