Predstavujeme nový ManaPowder v receptúre Mark 5

Predstavujeme nový ManaPowder v receptúre Mark 5

 

 

Dokonalosť sa časom nedá zmerať, ale my sa k nej dopracovali za 23 mesiacov. S prevratnou technológiou spracovania zmesi dnes máme v rukách produkt, o ktorom sme vždy snívali. Zabudnite na pribalené fľaštičky s olejom. Teraz je príprava komplexne funkčnej stravy výrazne jednoduchšia, rýchlejšia a šetrnejšia k životnému prostrediu.

TECHNOLÓGIA ZAJTRAJŠKA

Bezkonkurenčný nárast kvality nášho ManaPowderu umožnil unikátny stroj vyrobený na mieru tak, aby vývojový stupeň posunul nápoje k novým horizontom. Olejové a práškové zložky sa podarilo zlúčiť do jednej robustnej substancie použitím inovačnej techniky miešania za studena zvanej „high-speed cold mixing“, teda bez zahrievania. Vo výsledku prekvapí receptúra Mark 5 neobyčajnou konzistenciou so zachovaním trvanlivosti 12 mesiacov.

Mana je skutočné jedlo pre lepší život – budeš sa po ňom cítiť dobre a nie je ťažké si ho zamilovať. Od začiatku sme ale chceli ísť ešte ďalej. Nejde len o kvalitné stravovanie nového veku. Medzi našimi cieľmi zaberá jednu z popredných priečok ohľaduplnosť k planéte a zanechaná uhlíková stopa. A aj tu sme značne pokročili.

FUNKČNÉ JEDLO S DOBROU VÍZIOU

Efektívne zmenšené, kompaktné balenie bez olejových fľaštičiek znižuje obsah plastov oproti predchádzajúcej verzii o 50,2 % a rovných 20 % sme ušetrili na papieri. Tým klesla vydaná energia potrebná na výrobu a určite to nie je koniec našim snahám. Mana a jej evolúcia – to je neustále dobrodružstvo, nové výzvy a hľadanie dokonalosti.

Naším súčasným vrcholom je ManaPowder Origin v novej receptúre Mark 5. Spája v sebe túžbu po tom najlepšom, čoho sme schopní aj prísľub nadchádzajúceho. Vieme, že sme urobili maximum a receptúra Mark 5 je úplne skvelá. Sme hrdí a máme radosť, o ktorú sa môžeme podeliť s každým, kto ochutná nadčasové funkčné jedlo stvorené pomocou vedeckých poznatkov a najmodernejších technológií.

NUTRIČNÉ ZLOŽENIE

Aj cez inovácie sa nám podarilo zachovať všetky nutričné hodnoty a kvality predchádzajúcej verzie Mark 4.

The Latest posts

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.