Nový ManaPowder s receptúrou Mark 4 je tu!

Nový ManaPowder s receptúrou Mark 4 je tu!

A je to tu! Na tomto upgrade sme pracovali naozaj dlho. Vylepšenia, ktoré sme v zložení urobili, sú skôr „pod kapotou“ než navonok. Vďaka detailnejším laboratórnym analýzam a klinickým štúdiám sme schopní vidieť o niečo viac než predtým a to opäť vďaka vede, ktorá posúva naše vlastné hranice. Nový, lepší ManaPowder s receptúrou Mark 4 odosielame práve teraz.

VIAC VITAMÍNOV A STOPOVÝCH PRVKOV

Zásadne sme upravili množstvo vitamínov B-komplexu, ktoré prispievajú k lepšiemu energetickému metabolizmu, psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy, k funkcionalite imunitného systému, k zníženiu únavy, vyčerpania a k mnohým ďalším bunkovým funkciám. Navýšili sme obsah vitamínov B1, B3, B5 a B7. Okrem toho sme zdvojnásobili obsah vitamínov B9 a B12, ktoré spoločne prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Pribudlo tiež jódu a zinku, teda látok prispievajúcich k normálnej činnosti štítnej žľazy a k plodnosti. Nezabudli sme ani na vitamín C, ktorého obsah sme zvýšili o 25 %.

KOMPLEXNÉ ZASTÚPENIE AMINOKYSELÍN

Zdrojom aminokyselín v Mane je kombinácia sójovej a ovsenej bielkoviny. Na základe laboratórnych analýz sme si istí, že Mana obsahuje všetky esenciálne aj neesenciálne aminokyseliny v dostatočnom množstve. Mark 4 obsahuje 101 g bielkovín v dennej dávke a zloženie aminokyselín a vyčíslenie ich množstva teraz nájdeš na štítku s nutričným zložením. Aminokyseliny, ktoré získame príjmom bielkovín, sú nevyhnutné predovšetkým pre tvorbu a obnovu tkanív organizmu, zaisťujú transport látok a sú potrebné pre syntézu mnohých hormónov.

BOHATÉ SPEKTRUM MASTNÝCH KYSELÍN

Použili sme ešte lepšie a pestrejšie zdroje rastlinných olejov a dosiahli sme tak vynikajúcu komplexnosť mastných kyselín. Popri už tradičných DHA a EPA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca, je v našej najnovšej receptúre obsiahnutá tiež nenasýtená mastná kyselina alfa-linolénová, ktorá je zodpovedná napríklad za udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina asklepová (v množstve 2,5 g) je zasa nevyhnutnou súčasťou srdcových lipidov a 200 mg kyseliny nervonovej a lignocerovej je kľúčových pre stavbu nervového tkaniva. Pomer omega-3 k omega-6 mastným kyselinám je vynikajúci – 1 : 2.

The Latest posts

Uži si atraktívne kombinácie Many za skvelú cenu

Uži si atraktívne kombinácie Many za skvelú cenu

Láska naprieč vesmírom: svieža chuť jahôd a zamatová Mana ako dokonalý pár

Láska naprieč vesmírom: svieža chuť jahôd a zamatová Mana ako dokonalý pár

„Go Bananas!" so šialene dobrou banánovou novinkou

„Go Bananas!" so šialene dobrou banánovou novinkou