Nový ManaPowder s receptúrou Mark 4 je tu!

Nový ManaPowder s receptúrou Mark 4 je tu!

A je to tu! Na tomto upgrade sme pracovali naozaj dlho. Vylepšenia, ktoré sme v zložení urobili, sú skôr „pod kapotou“ než navonok. Vďaka detailnejším laboratórnym analýzam a klinickým štúdiám sme schopní vidieť o niečo viac než predtým a to opäť vďaka vede, ktorá posúva naše vlastné hranice. Nový, lepší ManaPowder s receptúrou Mark 4 odosielame práve teraz.

VIAC VITAMÍNOV A STOPOVÝCH PRVKOV

Zásadne sme upravili množstvo vitamínov B-komplexu, ktoré prispievajú k lepšiemu energetickému metabolizmu, psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy, k funkcionalite imunitného systému, k zníženiu únavy, vyčerpania a k mnohým ďalším bunkovým funkciám. Navýšili sme obsah vitamínov B1, B3, B5 a B7. Okrem toho sme zdvojnásobili obsah vitamínov B9 a B12, ktoré spoločne prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Pribudlo tiež jódu a zinku, teda látok prispievajúcich k normálnej činnosti štítnej žľazy a k plodnosti. Nezabudli sme ani na vitamín C, ktorého obsah sme zvýšili o 25 %.

KOMPLEXNÉ ZASTÚPENIE AMINOKYSELÍN

Zdrojom aminokyselín v Mane je kombinácia sójovej a ovsenej bielkoviny. Na základe laboratórnych analýz sme si istí, že Mana obsahuje všetky esenciálne aj neesenciálne aminokyseliny v dostatočnom množstve. Mark 4 obsahuje 101 g bielkovín v dennej dávke a zloženie aminokyselín a vyčíslenie ich množstva teraz nájdeš na štítku s nutričným zložením. Aminokyseliny, ktoré získame príjmom bielkovín, sú nevyhnutné predovšetkým pre tvorbu a obnovu tkanív organizmu, zaisťujú transport látok a sú potrebné pre syntézu mnohých hormónov.

BOHATÉ SPEKTRUM MASTNÝCH KYSELÍN

Použili sme ešte lepšie a pestrejšie zdroje rastlinných olejov a dosiahli sme tak vynikajúcu komplexnosť mastných kyselín. Popri už tradičných DHA a EPA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca, je v našej najnovšej receptúre obsiahnutá tiež nenasýtená mastná kyselina alfa-linolénová, ktorá je zodpovedná napríklad za udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina asklepová (v množstve 2,5 g) je zasa nevyhnutnou súčasťou srdcových lipidov a 200 mg kyseliny nervonovej a lignocerovej je kľúčových pre stavbu nervového tkaniva. Pomer omega-3 k omega-6 mastným kyselinám je vynikajúci – 1 : 2.

The Latest posts

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.