Nový ManaDrink s receptúrou Mark 4 je tu!

Nový ManaDrink s receptúrou Mark 4 je tu!

List od zakladateľa, Jakuba Krejčíka

„Chcem vám s obrovským potešením oznámiť, že sme vyrobili nadčasovú verziu nášho drinku. Nová receptúra vychádza z odkazu svojho predchodcu, je však kompletne prepracovaná, a to od samého základu.

Mark 4 nastavuje nový štandard funkčného jedla. Od dnešného dňa môžete benefitovať z viac vitamínov, minerálov, z lepšej lipidovej komplexnosti a robustného spektra aminokyselín z rastlinných zdrojov. S cenou vo výške 2,58 € a dopravou zdarma za jeden drink o 400 kcal veríme, že skutočne každému sprístupníme to najlepšie, čo v jedle aktuálne existuje.“

 

Čo sme vylepšili?

 

VIAC VITAMÍNOV A MINERÁLOV

Zásadne sme upravili množstvo vitamínov B-komplexu, ktoré prispievajú k lepšiemu energetickému metabolizmu, psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy, k funkcionalite imunitného systému, k zníženiu únavy, vyčerpania a k mnohým ďalším bunkovým funkciám. Navýšili sme obsah vitamínov B1, B3, B5 a B7. Okrem toho sme zdvojnásobili obsah vitamínov B9 a B12, ktoré spoločne prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Pribudlo tiež jódu a zinku, teda látok prispievajúcich k normálnej činnosti štítnej žľazy a k plodnosti.

 

ROBUSTNEJŠIE SPEKTRUM AMINOKYSELÍN

Na základe laboratórnych analýz sme upravili pomer bielkovinových zdrojov. Zdrojom aminokyselín je teraz rastlinná kombinácia sójovej a ovsenej bielkoviny. Vďaka jednotlivým analýzam sme si istí, že Mana obsahuje všetky esenciálne aj neesenciálne aminokyseliny v ideálnom množstve. Konkrétne 101 g bielkovín v dennej dávke. Práve takto získané aminokyseliny sú nevyhnutné pre tvorbu a obnovu tkanív organizmu, zaisťujú transport látok a syntézu mnohých hormónov.

 

PESTREJŠIE SPEKTRUM MASTNÝCH KYSELÍN

Použili sme ešte lepšie a pestrejšie zdroje rastlinných olejov a dosiahli sme tak vynikajúcu komplexnosť mastných kyselín. Popri už tradičných DHA a EPA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca, je v ManaDrinku obsiahnutá tiež nenasýtená mastná kyselina alfa-linolénová, ktorá je zodpovedná napríklad za udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Kyselina asklepová (v množstve 2,5 g) je zasa nevyhnutnou súčasťou srdcových lipidov a 200 mg kyseliny nervonovej a lignocerovej je kľúčových pre stavbu nervového tkaniva. Pomer omega-3 k omega-6 mastným kyselinám je vynikajúci – 1 : 2

 

„Vytvorili sme nadčasový nápoj s doteraz najlepšou receptúrou.“

Marek Humpl, riaditeľ výskumu a vývoja

 

The Latest posts

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.