Získavaj odmeny

Staň sa ambasádorom Many

Prihlásiť sa

Mana sa stala súčasťou online platformy Brandbassadors, ktorá ti dáva možnosť plniť zábavné i kreatívne misie a získavať zaujímavé odmeny.

Čo je dobré vedieť, než sa staneš naším ambasádorom:

Prečo sa stať ambasádorom Many?

Pretože za každú splnenú misiu získaš kredit, ktorý môžeš využiť pri svojom ďalšom nákupe Many a zároveň pomôžeš šíriť našu víziu o lepšej budúcnosti. Ty už vieš, kvôli čomu Manu miluješ. Prečo sa teda o túto radosť nepodeliť so svetom?

Kto sa môže pridať?

Nezáleží na tom, koľko máš rokov, kde žiješ, aké sociálne siete používaš, alebo koľko máš sledujúcich. Dôležité je len tvoje nadšenie a láska k Mane. Poďme spoločne prispieť k tomu, aby bola naša planéta lepším miestom pre život!

Čo od teba očakávame?

Chceme, aby ťa to s nami bavilo. Preto si môžeš vybrať zo širokej škály možností, ako vytvoriť zábavný a pútavý obsah – od tvorby videí a fotografií až po písanie receptov alebo recenzií. Očakávame však, že sa zapojíš aspoň raz mesačne.

Aké ti to prinesie výhody?

Za každú splnenú misiu dostaneš odmenu, ktorú môžeš využiť na ďalšiu objednávku Many. Okrem toho od nás môžeš z času na čas získať darček zdarma a ak nás tvoja tvorba naozaj chytí za srdce, radi ju budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach.

Tvoř a buď inspirací

Zní to skvěle, že?
Stačí se jen přihlásit! 

Přihlásit se

Tvor a buď inšpiráciou!

Znie to skvelo, že? Stačí sa len prihlásiť! 

Přihlásiť sa

Prihlás sa

Počkaj na potvrdenie.

Staň sa ambasádorom

Pre lepšiu budúcnosť.

Plň misie

Preukáž kreativitu a bav sa.

Získavaj odmeny

Užívaj si Manu za menej.

Přihlaš se

Počkej na potvrzení.

Staň se Ambasadorem

Za lepší budoucnost.

Splň mise

Buď kreativní a bav se.

Získej odměny

Získej Manu za méně.