Zuzana Krejčíková

Co-Founder

Zuzana bola pri zrode spoločnosti. Ako si z nej jej parťáci – ďalší traja spoluzakladatelia – robia často srandu, je typickým nadšeným „otváračom“. Od začiatku má na starosti komunikáciu Many smerom k verejnosti. Práve u nej začína väčšina spoluprác s Manou, zaujímavých projektov a partnerstiev. Presne toto ju baví a napĺňa, pretože miluje komunikáciu s ľuďmi, spoločnosť a srandu.

Zuzana je aktívna telom i dušou, takže miluje pohyb všetkého druhu. Behanie s jej pitbulkou Coffee je pre ňu najlepšia terapia. Miluje svojho syna, cestovanie, je fanúšikom fantasy filmov a všetkého neskutočného, ​​čo by pokojne skutočné byť mohlo. Napríklad ako hrdinovia jej obľúbených Marvel komiksov. Na svet sa za každých okolností pozerá pozitívne a má v pláne si tento pohľad nepokaziť!

„Mana je pre mňa splneným snom! Nikdy by mi nenapadlo, že budem mať príležitosť spolupracovať s takými skvelými a rozmanitými ľuďmi, ktorých si vážim a úprimne ich môžem nazvať Mana rodinou. Manu vnímam nielen ako dômyselnú potravinu, ale aj ako prostriedok s vyšším zmyslom, ktorý môže pomáhať, ovplyvňovať a ísť v mnohých ohľadoch príkladom. Mana pre mňa znamená radosť, starosť a predovšetkým veľkú zodpovednosť, a to nielen voči zákazníkom. Mana je tiež prostriedkom, ktorým môžeme pomáhať a šíriť dobro.“