Grigory Vyatkin

Co-Founder & CTO

Grigory má v Mane na starosti všetko, čo rеprezentuje značku na vizuálnej úrovni. Profesne je najbližšie Design tímu, ale vzťahovo skôr Founder Strategy tímu, pretože je jedným z nich. Vytvoril vizuál webu, logotyp, branding a všetku vizuálnu komunikáciu. Podieľa sa tiež na chode webu, e-commerce a marketingových kampaní. Hoci sa to nezdá, baví ho počítať konverzný pomer, priemernú objednávku a rôzne iné analytiky, ktoré optimalizujú ekonomický chod biznisu. Rád funguje na úrovni „Prečo?“. Vníma, že vizuálna stránka veci má byť podradené cieľom kampane i celého brandu, nie obrátene.

Grigory vyštudoval výtvarné umenie v Petrohrade. Pred Manou pracoval ako Art Director vo vydavateľstve Bauer Media a ako Creative retušér pre reklamnú agentúru Havas World Wide. Na voľnej nohe pôsobil v mnohých projektoch pre množstvo stredných a veľkých firiem v oblasti webovej, printovej, vizuálnej a marketingovej komunikácie.

Vo voľnom čase pozoruje, ako rastie jeho dcéra Olivie a syn Gabriel. Rád sa tiež venuje digitálnej maľbe v štýle fantasy a sci-fi. Je vášnivým hráčom počítačových hier a milovníkom filmov, pretože jeho umelecké oko si neustále pýta nové a nové zážitky. Rád číta knihy o osobnom rozvoji.

„Mana je pre mňa one-shot life-time opportunity udalosť. Je to brand, ktorý má globálnu misiu a ja mám tú česť byť pri tom od samého začiatku. Je to tiež skupina ľudí, od ktorých sa chcem neustále učiť a znovu prežívať nové fázy značky. Je to platforma, vďaka ktorej zisťujem kto som‚‘. Toto zistenie totiž vnímam ako zmysel života ľudskej bytosti.“