Spustili sme sekciu Novinky – nadzvukový portál k aktualitám z Many

Spustili sme sekciu Novinky – nadzvukový portál k aktualitám z ManyChceš mať informácie z prvej ruky o nových produktoch a službách, zaujímavých spoluprácach s influencermi, o našich CSR aktivitách, prípadne omrknúť spontánne vznikajúce fotoreporty z našich nonšalantných teambuildingov? :) Vieme, že chceš! Práve preto spúšťame na webe sekciu
Novinky

Ak u nás nie si prvýkrát, asi vieš, že pravidelne vydávame nové Blogy, ktoré za posledných pár mesiacov nabrali populárno-vedecký charakter. Venujeme sa zloženiu, jednotlivým surovinám, ale aj obalom a trendom v modernej výžive. To preto, aby sme ti ľudskou formou priblížili prísne vedecké základy Many, ktorá je skutočne revolučným produktom. Na tom sa nič nemení.

Často však informujeme aj o dianí vo firme, predstavujeme nové produkty i služby a upozorňujeme na zaujímavé spolupráce. Toto všetko – a niečo navyše – sa teraz presúva do sekcie Novinky.

Takže nás pozorne sleduj, aby ti nič neušlo! O novom obsahu informujeme na sociálnych sieťach aj v našich čarokrásnych newsletteroch, takže nás prípadne sleduj na Facebooku, Instagrame, YouTube či Twitteri alebo sa prihlás k odberu nášho newslettera a popri novinkách vychytáš aj všetky zaujímavé akcie!

The Latest posts

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.