Ochutené prášky Mark 5 sú vypredané. Predstavujeme novú receptúru Mark 6!

Vzhľadom na enormný nárast vašich objednávok, ktorému čelíme už tretí týždeň, sme vypredali prakticky všetky skladové zásoby. Prášky Dream, Love i Sunlight sú beznadejné vypredané a ich výroba ďalej nebude pokračovať. Máme však skvelé správy! Vo výrobe je už nová receptúra Mark 6 a pracujeme na novej príchuti.

Ako sme informovali už aj v predošlých článkoch, od konca februára prijímame v našich e-shopoch obrovské množstvo objednávok. Naše zásoby ochutených práškov, ktoré mali pokryť dopyt na nasledujúce 3 mesiace, sú fuč. Ich výroba síce nepokračuje, prichádzame však s novou receptúru Mark 6. Dokonca si ju už na našom webe môžeš objednať – zatiaľ vo forme prášku a v najobľúbenejšej, univerzálnej príchuti Origin. Čoskoro predstavíme novú príchuť!

ManaPowder™ | Origin | Mark 6


63,00 eur


Uvedenie novej receptúry v univerzálnej príchuti Origin nie je náhodné. Origin je totiž už roky naším najpredávanejším produktom. Neutrálna, ovsená a jemne sladkastá chuť je jednak už sama o sebe príjemná a zároveň umožňuje rôzne kombinácie od výmyslu sveta – či už v rámci ovocných a zeleninových smoothies, alebo ciest na palacinky, koláče a pod. Ak hľadáš inšpiráciu, mrkni na naše  originálne recepty.

Zdieľať článok

Najnovšie príspevky