ManaBurger sa stal v Českej republike Rastlinným produktom roku 2020. A chystá sa aj na Slovensko!

 

Hurááá! Náš rastlinný burger je vo vybraných krajinách v predaji len niečo vyše roka a už teraz ho môžeme označiť za jeden z našich najobľúbenejších produktov. Darí sa mu ako v našom českom, nemeckom a americkom e-shope, tak aj v českých kamenných predajniach a v pražských gastro prevádzkach. S hrdosťou i vďačnosťou teraz oznamujeme, že bol úspech ManaBurgeru korunovaný víťazstvom v exkluzívnej ankete Rastlinný produkt roku 2020! Úspech je pre nás motiváciou, aby sme ManaBurger čo najskôr doručili aj na pulty slovenských predajní.
Rastlinný produkt roku 2020 je už 3. ročníkom ankety o najobľúbenejšiu rastlinnú potravinu. Česi mohli na stránke projektu Rostlinně, ktorý anketu vyhlasuje, voliť svojho favorita z celkom desiatich nominovaných výrobkov, ktoré sa na pultoch českých obchodov prvýkrát objavili v roku 2020.

Dňa 17. 3. 2021 bolo hlasovanie ukončené a jasným víťazom sa stal náš rastlinný Manaburger! Sme nesmierne radi, že aj takto prispievame k zmene v produkcii potravín, zdravotného nepomeru a k odpovedi na otázky týkajúce sa našej potravy, ktoré zostávali príliš dlho nezodpovedané.
ManaBurger už tento rok aj na Slovensku!
Prvenstvo je pre nás potvrdením úspechu nielen na našom e-shope, ale aj v sieti hypermarketov Globus, kde je ManaBurger v ponuke od konca minulého roka. Aktuálne intenzívne pracujeme na tom, aby bol náš nutrične kompletný burger už tento rok dostupný aj vo väčšine slovenských retailových sietí a gastro prevádzok. Obrovská vďaka za podporu! Je pre nás motiváciou i záväzkom.“ hovorí náš CEO, Jakub Krejčík.