Nové príchute

Mana Prášok

Ochutnajte všetky 4 príchute nutrične kompletného jedla, ktoré dodá vášmu telu všetko, čo potrebuje. Stačí pridať vodu, pretrepať a je hotové.

Doprava na všetky objednávky zdarma. Doručujeme do 48 hodín.

Jedlo pre lepší život

Prečo strácať čas jedlom, keď zrovna nemusíte?

Máte program alebo nemáte zrovna náladu sa zaoberať všetkým okolo jedla? Nákupy, varenie, umývanie riadu? Veríme, že jedlo by v dnešnej dobe malo mať rolu jedinečného zážitku, ktorý prežijete napríklad s rodinou a najbližšími priateľmi. Mana je tu pre ostatné momenty, keď sa rýchlo potrebujeme dokonale najesť, doplniť palivo a pokračovať v tom, čo nás v živote napĺňa.

Prečo je Mana najlepšia?

Nutrične kompletné

Bielkoviny, vláknina, bohaté zastúpenie tukov, komplexné sacharidy v kombinácií s najlepším mixom esenciálnych mikroživín dodajú vášmu telu 100 % toho, čo potrebuje a nič už vás nezastaví.

Šetrí čas

Nákupy, vaření, umývání nádobí? Mana je hotové nutričně kompletní jídlo, které vám ušetří čas.

Šetrí peniaze

Užite si kompletne vyvážené jedlo, ktoré dá vášmu telu všetko, čo potrebuje, už od 1,44€ za jedlo.

Bez námahy

Už si nemusíte robiť starosti, či svojmu telu dodávate všetko, čo potrebuje. Na základe monitoringu celosvetového výskumu náš tím vytvára pre vás ten najlepší produkt.

Zloženie

Prečo sa Mane nič nepodobá?

Inteligentné riešenie

Na zdravie lepšiemu životu

Všetky vitamíny a minerály

Vďaka klinicky overenému zloženiu, ktoré vytvoril náš tím vedcov, môžete dosiahnuť lepší život bez konzumácie živočíšnych produktov. Viac než 99 % našich ingrediencií pochádza z prírodných rastlinných zdrojov, a tak vznikol nápoj so všetkými vitamínmi a minerálmi, ktoré vaše telo potrebuje, aby si udržalo vyvážený nutričný príjem.

Len to najlepšie pre vaše telo

Použité suroviny dôkladne testujeme v laboratóriách, aby sme pri výrobe našich produktov využívali len tie najkvalitnejšie ingrediencie. Vďaka tomu je Mana nielen ľahko stráviteľná, ale taktiež prináša pocit spokojnosti a zasýtenia po každom jedle.

Mocný nástroj

Vylepši svoje telo.

Nízky glykemický a inzulínový index

Nezáleží, či pred cvičením alebo po ňom, Mana je spoľahlivým a vyváženým zdrojom energie, ktorý má nízky glykemický a inzulínový index – dokonalý spôsob, ako sa udržať v tempe po celý deň.

Klinická štúdia

Život je jedno veľké dobrodružstvo

Máte to vo svojich rukách.

Šetrí čas, peniaze a úsilie

Výber, nákup a príprava kvalitného a vyváženého jedla môže zabrať veľkú časť vášho dňa a pravdepodobne sa aj predraží. S Manou máte možnosť venovať svoju energiu veciam, ktoré naozaj milujete.

Návod na prípravu

Skutočná sloboda

Tým, že získate viac času, môžete tráviť vaše voľné chvíle napríklad plnením vašich snov. Môžete se naučit nový programovací jazyk alebo skúsiť zoskok padákom. Ale tiež pretancovať celú noc bez toho, aby ste zanedbali svoje telo.

Nové príchute

Mana Prášok | Mark 5

1151 
Recenzií

Raňajky, obed alebo večera a to všetko do minúty. Jedno vrecúško Mana prášku obsahuje 2001 kcal a v rámci 5 porcií dodá vášmu telu všetko, čo potrebuje. Naše balenie 7 vrecúšok vám tak vystačí na týždeň a naviac teraz je k dispozícií v 4 lahodných príchutiach. Ochutnajte s Manou budúcnosť.

Nutriční informace

Mana Prášok | Origin

Príjemná neutrálna chuť
balení (12 vrecúšok)

Mana Prášok | Sunlight

Tropické ovocie
balení (12 vrecúšok)

Mana Prášok | Love

Vášnivá jahoda s malinou
balení (12 vrecúšok)

Mana Prášok | Dream

Lahodné kakao
balení (12 vrecúšok)
Total 72 jídel ( balení)
2 570 Kč Ø za jídlo

Doprava zdarma

Ďalšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

Mana Drink | Mark 5

Mana Starter Kit

Ověřené recenze
Provozuje YOTPO
 
 
 
 

Chcete sa dozvedieť viac?

Užite si Manu aj ako súčasť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Mana je vhodná pre každého zdravého dospelého jedinca.
Vyrobené s
v Českej republike