Lahodná

Príchuť, ktorá nikdy neomrzí

Historicky prvá a stále najobľúbenejšia Mana! Neutrálnu príchuť Origin sme navrhli tak, aby ťa nikdy neprestala baviť. A aby sa skvelo kombinovala, napríklad v sladkých i slaných smoothies.

Láska rastúca každým dúškom

Návyková chuť

Origin je odjakživa našou najpredávanejšou príchuťou. Ukazuje sa, že jemná chuť s nádyhom ovsa a vanilky vyhovuje azda každému. Niektorí chuť prirovnávajú k mierne sladkému cestu, iní k ovseným vločkám. Na jednej veci sa však zhodnú všetci – každým dúškom chutí Origin lepšie a lepšie.

Pridaj vodu podľa vlastnej chuti

Vyhraj sa s konzistenciou

Konzistencia ManaPowder ™ Origin je nádherne svieža a jemná. Štandardnú porciu jedla získaš zmiešaním 86 g prášku (2 Mana odmerky alebo 5 polievkových lyžíc) a 300 ml vody. Možnosti sú ale nekonečné, takže sa neboj dať viac či menej vody – podľa chuti. Zatiaľ čo niekomu vyhovuje hutnejšia, skoro kašovitá Mana, iní dávajú prednosť redšiemu nápoju. Avšak najdôležitejšie je, čo je vnútri.

Jediným limitom je tvoja fanzázia

Staň sa kráľom smoothies

ManaPowder ™ Origin chutí skvelo aj sám o sebe, zároveň sa však dá použiť aj ako nutrične nadupaný základ do smoothies, palaciniek i koláčov. Kombinovať môžeš prakticky s čímkoľvek – od ovocia a zeleniny cez rôzne druhy orechov až po koreniny vrátane kávy. Ak hľadáš inšpiráciu, mrkni na našu stránku s receptami.