Lahodná

Príchuť, ktorá nikdy neomrzí

Historicky prvá a stále najobľúbenejšia príchuť! Origin sme navrhli tak, aby ťa nikdy neprestala baviť. A aby sa skvelo kombinovala, napríklad v sladkých i slaných smoothies.

Láska rastúca každým dúškom

Návyková chuť

Origin je odjakživa našou najpredávanejšou príchuťou. Ukazuje sa, že jemná chuť s nádyhom ovsa a vanilky vyhovuje azda každému. Niektorí chuť prirovnávajú k mierne sladkému cestu, iní k ovseným vločkám. Na jednej veci sa však zhodnú všetci – každým dúškom chutí Origin lepšie a lepšie.

Konzistencia

Dokonalo jemná

Konzistencia ManaDrinku Origin je nádherne svieža a jemná – presne ako mliečny kokteil, ibaže bez mlieka. Žiadne hrudky – len božsky krémový drink. Vyvinutý tak, aby chutil každý deň a nikdy neomrzel. A rovnako tak sa skvelo hodí do sladkých i slaných smoothies.

Nová receptúra Mark 6

Ľahkých 330 kcal

Naša najnovšia receptúra Mark 6 je už šiestou vylepšenou verziou drinku. Zloženie Many neustále vyvíjame, zapracovávame nové suroviny a rovnako tak aj pozorne načúvame spätnej väzbe od našich zákazníkov. A to platí aj čo sa týka chuti. Preto má nový ManaDrink™ 330 kcal pri objeme 330 ml. Vďaka tomu je ľahší, chutnejší, lepšie sa pije a pritom stále efektívne zasýti.