Lahodná

Nutrične geniálna, božsky čokoládová

Aj zdravé jedlo môže byť božsky dobré. Čokoládové. Jednoducho dokonalé! Odteraz môžeš zdravo jesť aj maškrtiť zároveň. Každý deň. Pokojne celý deň.

Kakao najvyššej kvality

Ochutnaj rozdiel!

Príchuť Choco má vďaka vysokokvalitnému kakaovému prášku príjemnú vôňu a nádhernú farbu. Uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov čokolády a kakaových nápojov. Chuť je lahodne čokoládová a jemná. Zároveň je prirodzene mierne sladká, avšak nie príliš.

Nutričná elektráreň

Zdravotné benefity kakaa

Kakao patrí medzi potraviny s najvyššou koncentráciou horčíka na svete. Ide o významný minerál, ktorý sa zúčastňuje vyše 300 enzymatických reakcií, pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a metabolického syndrómu. Kakao je takisto bohatým zdrojom medi, minerálu dôležitého pre krvotvorbu, zdravie kostí či správne fungovanie nervovej sústavy, ale aj draslíka, mangánu či fosforu a vitamínov skupiny B. A v neposlednom rade zlepšuje náladu.

Pridaj vodu podľa vlastnej chuti

Jemná a krémová

Po zmiešaní s vodou má ManaPowder™ Choco nádherne sviežu a jemnú konzistenciu. Štandardnú porciu jedla získaš zmiešaním 86 g prášku (2 Mana odmerky alebo 5 polievkových lyžíc) a 300 ml vody. Možnosti sú ale nekonečné, takže sa neboj dať viac či menej vody – podľa chuti. Zatiaľ čo niekomu vyhovuje hutnejšia, skoro kašovitá Mana, iní dávajú prednosť redšiemu nápoju. Avšak najdôležitejšie je, čo je vnútri.

New Mark 6 Recipe

A Loaded 400 Kcal

Our Mark 6 recipe is our most nutritious recipe yet. Not only is it 100% plant-based, it provides 42 essential nutrients. ManaPowder™ Choco incorporates premium cocoa into this nutritionally perfect recipe, for a superfood with divine chocolate flavor that delivers 400 kcal per serving.