Lahodná

Nutrične geniálny, božsky čokoládový

Aj zdravé jedlo môže byť božsky dobré. Čokoládové. Jednoducho dokonalé! Odteraz môžeš zdravo jesť aj maškrtiť zároveň. Každý deň. Pokojne celý deň.

Kakao najvyššej kvality

Ochutnaj rozdiel!

Príchuť Choco má vďaka vysokokvalitnému kakaovému prášku príjemnú vôňu a nádhernú farbu. Uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov čokolády a kakaových nápojov. Chuť je lahodne čokoládová a jemná. Zároveň je prirodzene mierne sladká, avšak nie príliš.

Nutričná elektráreň

Zdravotné benefity kakaa

Kakao patrí medzi potraviny s najvyššou koncentráciou horčíka na svete. Ide o významný minerál, ktorý sa zúčastňuje vyše 300 enzymatických reakcií, pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení a metabolického syndrómu. Kakao je takisto bohatým zdrojom medi, minerálu dôležitého pre krvotvorbu, zdravie kostí či správne fungovanie nervovej sústavy, ale aj draslíka, mangánu či fosforu a vitamínov skupiny B. A v neposlednom rade zlepšuje náladu.

Konzistencia 

Dokonalo jemná

Konzistencia ManaDrinku Choco je nádherne svieža a jemná – presne ako mliečny kokteil, ibaže bez mlieka. Žiadne hrudky – len božsky krémový drink. Vyvinutý tak, aby chutil každý deň a uspokojil tvoje mlsné chuťové poháriky.

Nová receptúra Mark 6

Ľahkých 330 kcal

Naša najnovšia receptúra Mark 6 je už šiestou vylepšenou verziou drinku. Zloženie Many neustále vyvíjame, zapracovávame nové suroviny a rovnako tak aj pozorne načúvame spätnej väzbe od našich zákazníkov. A to platí aj čo sa týka chuti. Preto má nový ManaDrink™ 330 kcal pri objeme 330 ml. Vďaka tomu je ľahší, chutnejší, lepšie sa pije a pritom stále efektívne zasýti.