Ako spolu zvládame COVID-19V dôsledku prepuknutia pandémie COVID-19 aj spoločnosť Mana – podobne ako mnohé iné spoločnosti – prechádza rýchlymi zmenami v dostupnosti produktov. Pochopiteľne, táto situácia ovplyvňuje aj termíny doručenia objednávok. Jedna zásadná vec sa ale nemení – záväzok starať sa o našich zákazníkov, zamestnancov a partnerov čo najlepšie ako vieme.

V snahe udržať informovanosť našich zákazníkov sme zostavili nasledujúci zoznam aktualizácií, ktorý budeme podľa vývoja situácie priebežne upravovať. Veríme, že v tomto nestabilnom období tu nájdete všetky dôležité informácie, avšak v prípade ďalších či iných otázok nás neváhajte kontaktovať priamo na podpora@mojamana.sk.

1.) Doprava

Objednávky zatiaľ stále posielame do jedného pracovného dňa od ich zadania. Štandardná dodacia lehota je 2 až 8 pracovných dní od dátumu odoslania, niektoré objednávky sa však môžu oneskoriť v dôsledku neočakávaných zmien u našich kuriérov a/alebo v rámci hraničných kontrol. Každopádne, po odovzdaní objednávky príslušnej kuriérskej službe (na Slovensku využívame služby spoločnosti PPL) by mal dopravca poslať zákazníkovi e-mail o prijatí objednávky, ako aj kontaktné a sledovacie informácie.
V prípade akýchkoľvek pochybností sa pokojne obráťte na našu zákaznícku podporu, ktorá je počas pracovných dní k dispozícii od 8:00 do 18:00 a cez víkendy od 12:00 do 18:00. Kontaktovať nás môžete buď prostredníctvom online chatu na našej webovej stránke, alebo e-mailom na podpora@mojamana.sk, prípadne telefonicky na čísle +420 228 883 296.

2.) Starter kity môžu byť časom vypredané

Výrobca našej originálnej litrovej Mana fľaše, ktorú predávame ako súčasť Starter kitu spolu s nerezovou odmerkou, musel prednedávnom v dôsledku pandémie COVID-19 pozastaviť výrobu. Je teda možné, že hoci sú zatiaľ naše skladové zásoby dostačujúce, časom bude tento produkt v e-shope nedostupný.

3.) Nové rodinné balenie

Za posledných niekoľko týždňov sme zažili mimoriadny nárast počtu objednávok – neraz v objeme, ktorý by vystačil na niekoľko mesiacov. Aby sme udržali krok s rastúcim dopytom, rozhodli sme sa realizovať netradičné riešenie – ManaPowder™ Family Pack. Ide o 140 jedál a 56 000 kalórií v jednom balení. Takýto objem sa rovná týždennej zásobe jedla pre 4-člennú rodinu, respektíve mesačnej zásobe pre jedného dospelého.
Veľkým balením sme odstránili súčasné obalové materiály, vďaka čomu sme dokázali skrátiť výrobný reťazec na minimum. Čerstvo vyrobený produkt okamžite po miešaní balíme v našej továrenskej hale. Dizajn balenia teraz ide na druhú koľaj. Dôležitejšie je obslúžiť všetkých zákazníkov a zabezpečiť im vysokokvalitné jedlo bez toho, aby museli opustiť svoje domovy.

4.) Sanitácia a hygiena

Všetci zamestnanci spoločnosti Mana boli vyškolení, ako si správne umývať ruky, pracovné priestory sú niekoľkokrát denne dezinfikované, všetkým zamestnancom je pri príchode a odchode meraná teplota a každý, kto akýmkoľvek spôsobom prichádza do styku s objednávkou a balením, musí mať tvárovú masku, sieťku na vlasy a vinylové rukavice. Máme tiež 3 oddelené pracovné tímy, ktoré navzájom neprichádzajú do kontaktu, aby sme minimalizovali riziko nákazy.

Ďakujeme, že pri nás stojíte aj v týchto ťažkých časoch. Rovnako sme tu aj my pre vás.