Ako spolu zvládame COVID-19Aktualizácia (21. 7. 2020)

Zdá sa, že nateraz je u nás situácia ohľadom šírenia pandémie COVID-19 stabilizovaná. Hoci veríme, že sa stav spred pár mesiacov nebude opakovať, sme stále v strehu. Túto stránku preto naďalej aktualizujeme, a to až do úplného vymiznutia koronavírusu. Veríme, že tu nájdete všetky dôležité informácie, avšak v prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na podpora@mojamana.sk.

1.) Hygiena a sanitácia

Stále dodržiavame prísne hygienické opatrenia. Všetci naši zamestnanci boli vyškolení, ako si správne umývať ruky, pracovné priestory sú pravidelne dezinfikované a zamestnancom vo výrobe naďalej meriame teplotu (pred začiatkom každej zmeny). Každý, kto prichádza do styku s objednávkou a balením, musí mať navyše tvárovú masku a vinylové rukavice. Uzavreli sme tiež halu pre ľudí zvonku a ak má niekto vstúpiť do našich priestorov, musí prejsť procesom dezinfekcie, merania teploty a kontroly príznakov prípadných viróz.

2.) Doprava

Objednávky stále posielame do jedného pracovného dňa od ich zadania. Štandardná dodacia lehota je do 4 pracovných dní od dátumu odoslania, niektoré objednávky sa však môžu oneskoriť v dôsledku neočakávaných zmien u našich kuriérov a/alebo v rámci hraničných kontrol. Každopádne, po odovzdaní objednávky príslušnej kuriérskej službe (na Slovensku využívame služby spoločnosti PPL) by mal dopravca poslať zákazníkovi e-mail o prijatí objednávky, ako aj kontaktné a sledovacie informácie.

3.) Možné výpadky produktov

Hoci sme na tom zatiaľ so zásobami všetkých ingrediencií dobre, v dôsledku neočakávaných zmien u našich dodávateľov môže teoreticky dôjsť k výpadku niektorých produktov. Zdá sa ale, že zatiaľ nič podobné nehrozí. Keby sa niečo zmenilo, budeme o tom okamžite informovať. 


Ďakujeme, že pri nás stojíte za každých okolností. Rovnako sme tu aj my pre vás.