Efektívna

Šetrí čas, peniaze aj úsilie

ManaPowder™ je výkonné jedlo za bezkonkurenčnú cenu. Stačí zmiešať s vodou a za pár sekúnd je na svete plnohodnotná desiata či obed.

Kedy sa Mana hodí?

Kedykoľvek. Kdekoľvek

ManaPowder™ je trvanlivé jedlo, ktoré sa jednoducho skladuje a ktoré netreba chladiť. Pošleme ti ho v kompaktných uzatvárateľných vreckách, ktoré si môžeš vziať doslova kamkoľvek. Keď ťa prepadne hlad, stačí prášok zmiešať s vodou v uzatvárateľnej fľaši a vychutnať si dokonalé jedlo. Ideálne riešenie, keď nestíhaš v práci, keď si na cestách, športuješ alebo robíš čokoľvek, čo ťa baví.

Jednoduchá príprava

Jedlo do 1 minúty

Stačí zmiešať 2 Mana odmerky alebo 5 vrchovatých polievkových lyžíc s 300 ml vody, dobre premiešať v uzavretej fľaši alebo v mixéri a kompaktné jedlo s energetickou hodnotou 400 kcal je na svete. Ak skutočne hladuješ, neboj sa pridať viac prášku. Ak cítiš iba mierny hlad, prípadne sa chystáš športovať, pokojne si namiešaj redšie jedlo.

Varovanie: Môže sa ti nahromadiť množstvo voľného času. Je iba na tebe, ako ho využiješ!

2 Mana
odmerky (86 g) 

400 kcal

5 vrchovatých
polievkových lyžíc (86 g)

400 kcal

Pridaj 86 g prášku.

Pridaj 300 ml vody.

Dobre premiešaj vo fľaši alebo v mixéri
a nutrične kompletné jedlo je na svete.

Mana vs iné rýchle jedlá

Keď sa potrebuješ rýchlo najesť, je takmer nemožné dať si niečo, čo by bolo zároveň sýte a finančne aj časovo nenáročné. Pozri sa, ako je na tom Mana v porovnaní s inými jedlami, čo sa týka doby prípravy a ceny.