Druhá verzia nášho ManaDrinku práve dorazila!

Sme veľmi hrdí na to, že vám môžeme predstaviť 2. verziu nášho kompatného ManaDrinku. Vypočuli sme si vašu spätnú väzbu a náš tím pracoval vo dne i v noci, aby sa Mana stala lepšou a chutnejšou než kedykoľvek predtým. Ďakujeme za spoluprácu!

Od začiatku sme vedeli, že sa chystáme vyrobiť niečo veľmi komplikované, niečo, čo bude treba vyvíjať. Pred oficiálnym uvedením drinku sme vyskúšali 8 betaverzií – 7 bolo neúspešných. Do výskumu a vývoja sme museli investovať oveľa viac energie než sme pôvodne predpokladali pretože každý ďalší test znamenal vysoké náklady na prípravu, výrobu a čistenie výrobnej linky. V ôsmom teste sme ale konečne dosiahli náš cieľ. To, čo dáva ManaDrinku jedinečnú chuť a textúru, sú hlavne jeho zložky a záverečný proces homogenizácie a zahrievanie na 140 °C na 2 sekundy. Počas tohto procesu sa všetky zložky rozložia na mikročastice, čo zabráni ich sedimentácii. Hoci je vývoj a testovanie nových výrobkov s touto technológiou náročnejší, umožňuje nám vyhnúť sa používaniu konzervačných látok.

NEUVERITEĽNÉ ZLOŽENIE. SKUTOČNE LAHODNÁ CHUŤ

Inovovali sme hlavne textúru a chuť, vynikajúce výživové hodnoty sme však zachovali.

Čo je nové:

  • chuť
  • textúra
  • pocit sýtosti po vypití

Čo sa nemení:

  • nutričné hodnoty
  • ingrediencie
  • kvalita
  • cena

PS: Nikdy sa neprestaneme vyvíjať a vždy budeme robiť maximum, aby sme posúvali svoje vlastné limity. Ako mladá spoločnosť sme veľmi radi, že sme dosiahli špičkovú technológiu relatívne rýchlo a budeme sa naďalej snažiť čeliť nielen sebe samým, ale stanovovať nové normy pre celé odvetvie. A čo je najdôležitejšie, nič z toho by nebolo možné bez vás, našich zákazníkov. A myslíme to naozaj vážne! Tí, ktorí nás sledujú na sociálnych sieťach, vedia, čo máme na mysli. Koniec koncov, bez vás by nebolo nás. Ceníme si vašu podporu. Ďakujeme!

Najnovšie blogy