Rozhovor | Jakub má narodeniny

Rozhovor | Jakub má narodeniny

Zakladateľ Many, Jakub Krejčík, dnes oslavuje narodeniny. Väčšinu dňa síce zhltnú pracovné povinnosti, ale na oslavu sa čas tiež nájde. Musí! Tento rok sú to totiž zároveň 5. narodeniny Many. Ako to bude s oslavami?
---

Jakub, všetko najlepšie! Ako sa cítiš?

Skvelo. V záprahu, ale skvelo. Som v životnej etape, keď robím to, v čo sme spoločne s ľuďmi, s ktorými sme začínali, dúfali. Extrémne ma to baví a aj čas mi tak beží extrémne rýchlo.

Koľko máš vlastne rokov?

To ja sám často neviem. (Smiech). Každý rok si myslím, že o rok menej a potom zistím, že je to o rok viac než minule. Ale tento rok je to 35.

Čo je pre Jakuba ten najlepší darček?

Samozrejme, že som si prešiel puberťáckým obdobím, keď som chcel materiálne blbosti. Teraz ma ale veľmi bavia darčeky, na ktorých môžem pracovať. Záležitosti, ktoré začínajú nápadom, prechádzajú myšlienkovým procesom, potom realizáciou až po hotový predmet. Pocit z dobre odvedenej práce je pre mňa obrovskou motiváciou.

Ľudia často želajú obligátne „veľa šťastia, zdravia a lásky“. Čo by som ti mala zaželať ja? Čo chceš, aby sa ti v tomto roku splnilo?

Prial by som si, aby sa mi podarilo nájsť rovnováhu medzi pracovným životom, rodinou a záujmami. Rád by som sa naučil vidieť veci z perspektívy dlhodobejších horizontov. V Mane sa veci dejú tak rýchlo, že jediná konštanta je zmena a schopnosť adaptácie zaisťuje úspech.

 


Mana dream team

Tento rok to budú aj 5. narodeniny Many.

To, že oslavujem jubileum spoločne s Manou, je zhodou okolností. Začínali sme, keď som mal 30 rokov, navyše som mal čerstvo po svadbe s mojou ženou Zuzkou a dieťa na ceste. Bolo to obdobie veľkých zmien a teraz beží už piaty rok.

Budeme oslavovať?

Rozhodli sme sa dať oslave úplne nový formát, ktorý chystáme spustiť v lete. Bude to veľký event, na ktorom chceme svetu povedať, na čom tvrdo pracujeme. Mana tím teraz predstaví celosvetovú exkluzívnu novinku, ktorú práve vyvíjame. Chceme sa podeliť o to, v čom sme skvelí, čo sa nám podarilo... A to v mega veľkom štýle.

5 rokov je už doba, ktorá nabáda obzrieť sa, ako sa podarilo to, čo si človek vytýčil.

Presne. Práve v rámci letného eventu chceme ukázať, ako sa nám darí plniť našu misiu a aké máme vízie do ďalších 5, 10 a mnohých ďalších rokov.

Zmieňuješ „letný event“ – čo si pod tým máme predstaviť? Predpokladám, že to bude viac než narodeninová oslava.

Stretneme sa na skvelom mieste a maximálne si to užijeme v Mana štýle. Viac prezradíme v správny čas.
Photos by For Men Magazine 

The Latest posts

Uži si atraktívne kombinácie Many za skvelú cenu

Uži si atraktívne kombinácie Many za skvelú cenu

Láska naprieč vesmírom: svieža chuť jahôd a zamatová Mana ako dokonalý pár

Láska naprieč vesmírom: svieža chuť jahôd a zamatová Mana ako dokonalý pár

„Go Bananas!" so šialene dobrou banánovou novinkou

„Go Bananas!" so šialene dobrou banánovou novinkou