Nový ManaDrink Origin. Výživnejší a chutnejší než kedykoľvek predtým

Nový ManaDrink Origin. Výživnejší a chutnejší než kedykoľvek predtým

Rok vývoja, zapracovávania nových surovín, najnovších vedeckých poznatkov a pripomienok od zákazníkov, stovky iterácií i zdokonaľovanie hi-tech výroby. A na konci toho všetkého jeden nový produkt. Predstavujeme ti nový ManaDrink Origin s receptúrou Mark 6, ktorý ti teraz dodá neuveriteľných 42 esenciálnych živín.

V čom je nová receptúra Mark 6 unikátna a aké výhody má oproti predchádzajúcej verzii Mark 5? Nový ManaDrink je svojou nutričnou komplexnosťou a inovovanou chuťou o dva kroky ďalej! Šiesta receptúra Many obsahuje 8 nových ingrediencií, celkom 42 rastlinných, nutrične bohatých surovín. 6 zdrojov proteínov, 6 zdrojov tuku a 8 zdrojov vlákniny. 9 esenciálnych aminokyselín, 14 esenciálnych vitamínov, 17 esenciálnych minerálov a 2 esenciálne mastné kyseliny. Dohromady 42 esenciálnych nutrientov, ktoré si naše telo nedokáže vytvoriť a ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu.

Do receptúry Mark 6 sme zapracovali 4 nové zdroje proteínu, 5 nových zdrojov vlákniny a 1 nový zdroj tuku. Pridali sme viac draslíka pre zdravé srdce a tiež biologicky využiteľnejšie, chelátové formy horčíka, zinku a spomínaného draslíka. Jeden drink teraz obsahuje 330 kcal, aby bol jemnejší, lepšie sa pil a viac chutil, ale pritom stále efektívne zasýtil. Vďaka inovovanej a bohatej škále rastlinných zložiek je teraz pomer nutričných hodnôt a kalórií lepší než kedykoľvek predtým.

Začiatkom tohto roka sme uviedli nový ManaPowder vyrobený podľa receptúry Mark 6. Teraz toto zloženie, ktoré je vzhľadom na súčasné odborné poznatky a technológie na úplnom vrchole, prichádza aj vo forme kompaktného drinku do ruky.

6 DRUHOV BIELKOVÍN

Jedna porcia drinku obsahuje 17 g vysokokvalitných rastlinných bielkovín zo šiestich druhov proteínu – na rozdiel od predchádzajúcej receptúry Mark 5, ktorá mala 2 zdroje proteínu. V Mark 6 sú to konkrétne izolovaný sójový a hrachový proteín, ovsený, konopný, ryžový a riasový proteín.

Nejde však iba o samotné množstvo bielkovín. Veľmi dôležité je aj to, či daná potravina obsahuje kompletné aminokyselinové spektrum. A Mana – samozrejme – obsahuje. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a na základe chemických analýz môžeme povedať, že je proteínové spektrum v novej receptúre Mark 6 vynikajúce.

8 ZDROJOV VLÁKNINY

Receptúra Mark 6 obsahuje najnovšie osem rôznych typov vlákniny – na rozdiel od predchádzajúcej receptúry Mark 5 s obsahom troch. V jednej porcii teraz nájdeš 4 g vlákniny, ktorá podporuje rast a funkciu tzv. priateľských črevných baktérií. Zdrojmi vlákniny v Mane sú: ovsená vláknina s významným obsahom betaglukánov, vláknina z koreňa čakanky (inulín), mrkvová, konopná a hrachová vláknina, ďalej vláknina zo sladkovodných rias, z celulózy a sójová vláknina.

6 DRUHOV TUKU I ESENCIÁLNE OMEGA-3

Jedna porcia obsahuje tiež 16 g nutrične bohatých tukov z repkového oleja, z morských rias (bohatých na omega-3 a jej dôležité podkategórie EPA a DHA), ďalej z kokosového, slnečnicového, ľanového a ovseného oleja, ako aj fosfolipidy zo sójového lecitínu. Unikátna zmes rastlinných olejov v Mane je zdrojom dôležitých vitamínov rozpustných v tukoch a cenných fytonutrientov, ako sú vitamín E, fytosteroly a luteín. 

ManaDrink | Origin | Mark 6


MULTIVITAMÍN V NETRADIČNEJ PODOBE

Rovnako ako predchádzajúca receptúra, aj nové zloženie Mark 6 obsahuje všetkých 14 vitamínov a 24 minerálov. Pridali sme ale nové chelátované formy horčíka, draslíka a zinku, ktoré sú ešte lepšie vstrebateľné. Čo sa týka samotného draslíka, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie srdcovo-cievneho aj nervového systému, jeho množstvo sme zvýšili z pôvodných 400 mg na 520 mg v jednom drinku.

PREČO MÁ NOVÝ DRINK 330 KCAL

Jeden ManaDrink ti dodá 330 kcal, čo je približne šestina denného kalorického príjmu priemerného dospelého. Logicky sa natíska otázka, prečo sme oproti predošlej verzii drinku Mark 5, ktorá obsahovala 400 kcal, znížili energetickú hodnotu. Navyše – štandardná porcia prášku ManaPowder obsahuje takisto 400 kcal. Odpoveď je jednoduchá. Zatiaľ čo u prášku zachovávame známy koncept Many, keď je doporučený denný príjem 2 000 kcal rozdelený do piatich jedál o 400 kcal, s novým drinkom chceme ponúknuť koncept ľahkého a nutričné kompletné jedla, ktoré zaženie hlad, zároveň sa po ňom ale človek nebude cítiť „preplnený“. Keď si dáš ManaDrink, za chvíľu môžeš pokojne športovať či utekať na autobus. :) Jednoducho koncept ľahkého jedla na cesty.

NAJLEPŠIA CHUŤ, AKÚ SME KEDY DOSIAHLI

Zníženie počtu kalórií pritom súvisí aj s našou kontinuálnou snahou vylepšovať chuť. Keď vyvíjame zloženie Many a skúšame nové, nutrične čo najhodnotnejšie suroviny, nesledujeme pritom iba výživové vlastnosti výsledného výrobku, ale aj chuť a konzistenciu. Práve čiastočné zníženie počtu kalórií nám umožnilo vyvinúť ešte chutnejší drink a čoskoro predstavíme aj novú príchuť – veríme, že nám dáš za pravdu. Aj vzhľadom na spätnú väzbu od našich zákazníkov sme zapracovali na odstránení horkosti i na lepších senzorických vlastnostiach. Najnovší ManaDrink je tak chutnejší a ľahší, jednoducho sa lepšie pije. A pritom stále zasýti, nehovoriac o novej, širšej škále vysokokvalitných rastlinných zložiek, vďaka ktorým je zároveň výživnejší.

 

Otvor, vypi a leeeť!

The Latest posts

Uži si atraktívne kombinácie Many za skvelú cenu

Uži si atraktívne kombinácie Many za skvelú cenu

Láska naprieč vesmírom: svieža chuť jahôd a zamatová Mana ako dokonalý pár

Láska naprieč vesmírom: svieža chuť jahôd a zamatová Mana ako dokonalý pár

„Go Bananas!" so šialene dobrou banánovou novinkou

„Go Bananas!" so šialene dobrou banánovou novinkou