Nová príchuť je tu! ☀

Nová príchuť je tu! ☀

ZAŽI SUNLIGHT! ☀

Na tento update sme čakali dlho. Niektorí z vás sa možno pýtajú, čo nám sakra tak dlho trvalo. Nebojte, hecovali sme sa tým viac ako 6 mesiacov intenzívneho vývoja, než sme boli na 100 % spokojní s výsledkom. Dali sme si obrovský pozor na to, aby bola nová príchuť úplná bomba! Vykonali sme vyše 200 vývojových iterácií...

Našou víziou je vytvárať all-in-one nutrične kompletné produkty, ktoré nekladú prekážky a ktoré sa stávajú čistým zážitkom. Chceli sme, aby chuť nebola len o texte a obrázku na fľaši, ako to býva u iných značiek, ale aby bola o zážitku. V prvej fáze sme mali pracovný názov „Yellow“, ale to vo výsledku nefungovalo. Vrátili sme sa teda k pôvodnej myšlienke zážitkov, ktoré chceme, aby výrobky evokovali. V danej príchuti si každý môže nájsť to svoje. Pomenovanie môže byť iba jemným návodom, k čomu by sa mala chuť blížiť. Každý sám najlepšie vie, ako pre neho chutí sen, slnečný svit alebo láska. :) Nehovoriac o tom, že názvy ako „Jahoda“ sú hrozná nuda.

Príjemnú, jemne žltú farbu dodávajú drinku prírodné farbivá – extrakt z kurkumy a betakarotén. Kurkuma obsahuje farebnú látku zvanú kurkumín, ktorý je známy protizápalovými účinkami. Betakarotén patrí medzi karotenoidy rozpustné v tukoch a pôsobí ako antioxidant.

Uži si jedinečný zážitok a načerpaj kompletnú energiu s príchuťou slnečných lúčov a tropického ovocia!

Jedna 330 ml fľaša nutrične kompletného ManaDrinku Sunlight vám dodá 400 kcal energie. Jeden drink pritom pokryje 20 % dennej nutričnej potreby – obsahuje neuveriteľných 20 g bielkovín, 27 vitamínov a minerálov, komplexné sacharidy s celkovým glykemickým indexom 29, vlákninu a hodnotné tuky, ktoré vás rýchlo zasýtia a naštartujú váš organizmus.

Pevne verím, že si ho zamilujete rovnako ako my. Vďaka, že ste s nami. Ste skvelí!

Jakub Krejčík, CEO

The Latest posts

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Nová Mana je modrá. Berries je čistá mágia.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Prichádza tyčinka na novej úrovni. ManaBar.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.

Family Pack Mark 8 je tu. Najvýhodnejší spôsob, ako si vychutnať Manu.