Philipp Voß

Osobný tréner

Volám sa Philipp Voß a od roku 2011 pracujem ako osobný tréner. V práci sa opieram o poznatky z fyzioterapie, osteopatie a z mnohých ďalších oblastí fitness a zdravia. Medzi mojich klientov patrí niekoľko známych osobností, ako aj manažéri a zakladatelia spoločností, ktoré sú v Sasku – v nemeckom regióne, kde žijem – dobre známe.

V roku 2017 sme ja a moja obchodná partnerka Michaela-Johanne Meindertsma založili spoločnosť MJM Butterfly GmbH & Co. KG. Vyvíjame tréningové a výživové programy pre jednotlivcov a nedávno sme vydali aplikáciu simulujúcu osobného trénera 24/7 s názvom Butterfly Coach.

Prečo užívam Manu?

„Vždy som bol zástancom pestrej a vyváženej stravy. Hoci som osobný tréner a venujem sa aj koučingu v oblasti zdravého životného štýlu, sám som sa viackrát prichytil, ako v zhone siaham po nezdravom rýchlom občerstvení. Niekedy to jednoducho inak nešlo. Mana mi umožnila tieto medzery v príjme potravy zmysluplne vyplniť. Navyše sa skvelo hodí do smoothies, takže mi zároveň umožňuje stravovať sa pestro.“