Anet Antošová

Profesionálna tanečníčka, choreografka a lektorka

Ahoj, som Anet Antošová – profesionálna tanečníčka, choreografka a lektorka. V Českej republike ma niektorí prezývajú kráľovnou českého twerku. Okrem tohto tanca sa však venujem aj choreografii muzikálových, filmových a divadelných produkcií i televíznych show a koncertných turné.

Spolupracujem s populárnymi českými i zahraničnými umelcami ako Kanye West, Rytmus či Jiří Korn. A v rámci svojich zahraničných ciest vediem aj semináre a som porotcom tanečných súťaží po celom svete.

Do všetkého, čo robím, vkladám vždy veľa energie a vášne. Keď miluješ to, čo robíš, je to vidieť.

Mana pre mňa predstavuje rýchly prísun kvalitnej stravy obsahujúcej komplexné spektrum všetkého, čo moje telo potrebuje. Rada si ju dám po rannom tréningu, počas dlhých celodenných skúšok a sem-tam aj večer, keď mám chuť na sladké.

(Editor's note: When watching the video, switch on subtitles for English)

Prečo mám Manu rada?

„Mana ma baví, pretože pre mňa predstavuje rýchly prísun kvalitného jedla. Rada si ju dám po rannom tréningu alebo počas dlhých celodenných skúšok, keď na jedlo skrátka nie je čas. Najviac fičím na príchuti Choco vo forme drinku, pretože je to najrýchlejšia cesta k úspechu. Jednoducho ManaDrink vezmem a idem. Za mňa je Mana ideálna ako doplnok pestrej stravy a pomocník pri lazy mornings."